پی اچ دی نیوز
گسترش فرصت های تحصیلی برای همه

تقویم آزمون دکتری 1400

500 حرف باقیمانده
حرفاتو بزن

زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون تربیت مدرس تمدید شد.

دکتری بدون آزمون ۹۹ دانشگاه تربیت مدرس به دلیل شیوع کرونا تمدید شد و ثبت نام از طریق سامانه گلستان است.

مهلت مجدد ثبت‌نام برای پذیرش بدون آزمون دانشجویان در دوره‌های دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۳۹۹ دانشگاه تربیت مدرس تا ۳۱ اردیبهشت ماه تمدید شد.

مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون سال 99 دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه تربیت مدرس در رابطه با مهلت پذیریش بدون آزمون دکتری سال 99 اعلام کرد: باتوجه به مشکلات بوجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین درخواست‌های متعدد داوطلبان مبنی بر تمدید مهلت ثبت‌نام به اطلاع می‌رساند که مهلت ثبت نام داوطلبان پذیرش در این دانشگاه حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شد.

ثبت نام دکتری بدون آزمون تربیت مدرس از طریق سامانه گلستان

ضروری است داوطلبان واجد شرایط در فرصت باقی مانده نسبت به ثبت نام و بارگذاری کلیه مدارک الزامی در سامانه گلستان دانشگاه وفق مفاد اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه تربیت مدرس اقدام کنند.

چه کسانی مجاز به تکمیل ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس هستند؟

همچنین نتیجه بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک داوطلبان پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق بخش آموزش وبگاه دانشگاه اعلام می‌شود و صرفا داوطلبانی که وضعیت بررسی مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه "تایید" می‌شوند، مجاز به تکمیل فرایند ثبت نام و دریافت گواهی مربوط می‌شوند و نیازی به پیگیری و تماس تلفنی در این خصوص نیست.

نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس چگونه است؟

بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، داوطلبان در راستای عدم مراجعه حضوری به دانشگاه می‌توانند درخواست خود مبنی بر تکمیل و دریافت فرم را به پست الکترونیکی amoozesh@modares.ac.ir ارسال کنند تا فرم مربوط پس از تکمیل و تایید توسط مدیریت امور آموزشی دانشگاه به پست الکترونیک آنان ارسال شود.

رئیس سابق دانشگاه تربیت مدرس:

هر عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس ، سالانه دو مقاله تولید می کنند

توجه به امر پژوهش در دانشگاه تربیت مدرس جایگاه ویژه ای داشته و سرانه تولید علم در این دانشگاه دو مقاله در سال به ازای هر عضو هیات علمی است ، از سوی دیگر نه تنها پژوهش های بنیادی بلکه پژوهش های کاربردی نیز در این دانشگاه جایگاه ویژه ای یافته به طوری که سهم دانشگاه از اینگونه پژوهش ها ، چهار میلیارد تومان است.

سرپرست جدید دانشگاه تربیت مدرس:

تعامل سازنده با همه طیف اساتید/ دانشگاه تربیت مدرس دستخوش بازیهای سیاسی نمی شود

سرپرست دانشگاه تربیت مدرس گفت: مهمترین کاری که در دانشگاه قصد دارم انجام دهم ایجاد یک تعامل سازنده با همه طیف اساتید و نخبگان دانشگاه و استفاده از نظرات آنها است.

معاون پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس:

رعایت عدالت با اخذ تصمیمات منطقی محقق می شود // پژوهش های کاربردی در دانشگاه تربیت مدرس توسعه می یابد

معاون پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس گفت: رعایت عدالت با اخذ تصمیمات درست تحقق می یابد و بدین وسیله می توان آن را در روح برنامه های دانشگاه تزریق کرد.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس :

دانشگاه تربیت مدرس در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار می گیرد / در کشور جزء برترین هاییم

دانشجو شعار دانشگاه تربیت مدرس در سال جاری را ارتقای کیفیت در بخش های آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی دانست و گفت : دانشگاه تربیت مدرس قصد دارد در میان 200 دانشگاه برتر دنیا قرار گیرد.

سرپرست دانشگاه تربیت مدرس در گفتگو با مهر خبر داد :

بازسازی خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس تا پایان سال جاری / کمبود فضای فیزیکی جهت گسترش دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه تربیت مدرس علی رغم مشکل کمبود فضای فیزیکی جهت گسترش طرح های عمرانی به دنبال تأمین اعتبار در زمینه اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی است.

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفتگو با "مهر":

بودجه نشریات دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس افزایش یافت

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس گفت : برای ارتقا و بهبود کیفیت نشریات دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس ، این دانشگاه بودجه هر نشریه دانشجویی را صد هزار تومان افزایش داده است.