پی اچ دی نیوز
گسترش فرصت های تحصیلی برای همه

تقویم آزمون دکتری 1400

500 حرف باقیمانده
حرفاتو بزن

ثبت نام دکتری بدون آرمون دانشگاه رازی کرمانشاه

دکتری بدون آزمون ۹۹-۱۴۰۰ دانشگاه رازی کرمانشاه : ثبت نام از طریق سایت دانشگاه رازی است.

پذیریش بدون آزمون استعداد درخشان در دانشگاه رازی کرمانشاه برای سال تحصیلی 99-1400

دانشگاه رازی کرمانشاه در راستای اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره دکتری تخصصی با استناد به آیین نامه‌های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ از بین برگزیدگان علمی این دانشگاه و سایر دانشگاه‌ها که واجد شرایط هستند، دانشجو پذیرش می‌کند.

دانش آموختگان چه دانشگاه های در دکتری بدون آزمون دانشگاه رازی کرمانشاه پذیریش نمی شوند؟

طبق این اطلاعیه، از دانش آموختگان دانشگاه‌های غیردولتی، پیام نور، غیرانتفاعی، آزاد، جامع علمی کاربردی، مجازی، پردیس‌های بین الملل (خودگردان) پذیرش به عمل نمی‌آید.

ثبت نام دکتری بدون آزمون 99-1400 دانشگاه رازی از چه طریق است؟

داوطلبان دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه رازی کرمانشاه سال تحصیلی 99-1400 برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مراحل ثبت نامی خود می‌توانند به نشانی www.razi.ac.ir مراجعه کنند.

مدیرکل آموزش دانشگاه رازی کرمانشاه:

سیاست بومی گزینی دانشجو به ضرر دانشگاه رازی کرمانشاه تمام شد

کرمانشاه- مدیر کل امور آموزش دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: سیاست بومی گزینی دانشجو به منظور جذب تعداد دانشجوی بیشتر به ضرر دانشگاه رازی کرمانشاه تمام شد و امسال با کاهش تعداد ثبت نامی ها مواجه بودیم.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه در همایش بین المللی زکریای رازی مطرح کرد:

هنوزتوسعه کیفی آموزش درکشور رخ نداده است/دانشمندی چون رازی نداریم

کرمانشاه- رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه با بیان اینکه پس از 40 سال از انقلاب توسعه کیفی آموزش در کشور ما رخ نداده است ، گفت: هنوز دانشمندی چون رازی در کشور نداریم.

رئیس دانشگاه به مهر خبر داد:

نحوه پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در دکتری دانشگاه هنر اصفهان

رئیس دانشگاه هنر اصفهان با تشریح جزئیات پذیرش دکتری استعدادهای درخشان برای سال 90 در این دانشگاه گفت: داوطلبان دارای معدل و داوطلبان دارای رتبه بالا جز استعدادهای درخشان محسوب می شوند و دانشگاه برای پذیرش نهایی طی مصاحبه ای از میان این افراد برترین ها را انتخاب می کند.