پی اچ دی نیوز
گسترش فرصت های تحصیلی برای همه

تقویم آزمون دکتری 1400

500 حرف باقیمانده
حرفاتو بزن

ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت

شرایط دکتری بدون آزمون ۹۹-۱۴۰۰ دانشگاه علم و صنعت از شرط معدل تا حداقل نمره آزمون زبان MSRT

دانشگاه علم و صنعت از میان فارغ التحصیلان استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد، برای دوره دکتری PhD سال 99 1400 دانشجو می‌پذیرد.

آخرین زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون 99 دانشگاه علم و صنعت

علاقه‌مندان شرکت در دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت می‌توانند با مراجعه به سامانه گلستان دانشگاه علم و صنعت ثبت‌نام کنند. امکان ثبت‌نام تا ۱۵ اردیبهشت ماه فراهم است.

شرط معدل دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت

معدل متقاضیان دکتری بدون آزمون در مقطع کارشناسی حداقل ۱۶ و در مقطع کارشناسی ارشد حداقل ۱۷ باید باشد.

شرایط دکتری بدون آزمون 99-1400 دانشگاه علم و صنعت

از زمان فارغ التحصیلی داوطلبان دکتری بدون آزمون نباید بیشتر از دو سال گذشته باشد. حداقل نمره زبان از آزمون زبان MSRT یا آزمون‌های مشابه ۵۰ درنظر گرفته شده است.

هزینه ثبت نام دکتری بدون آزمون سال 99 در دانشگاه علم و صنعت

هزینه ثبت نام در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعتی یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال است که داوطلبان باید به صورت الکترونیک پرداخت کنند.

مهلت ارسال فرم های بدون تاییدیه تا زمان مصاحبه دکتری بدون آزمون 99 1400

با توجه به شيوع ويروس كرونا و عدم امكان مراجعه حضوری دانشجويان به دانشگاهها برای تاييد فرم ها، ارسال اين فرمها بدون تاييديه و مهر آموزش دانشگاه مربوطه تا زمان مصاحبه دکتری بدون آزمون بلامانع است.

بلافاصله پس از عادی شدن شرايط فرم های مذكور بايستی ممهور به مهر دانشگاه محل تحصيل به صورت الكترونيكی ارسال شود.

همچنين توصيه می‌شود به همراه فرم هاي ارسالي بدون مهر، تصويری از مدرك تحصيلی كارشناسی و در صورت فارغ التحصيل شدن از مقطع كارشناسی ارشد نيز ارسال شود.

همه مدارك متقاضيان دوره دکتری بدون آزمون راستی‌آزمايی می‌شوند بنابراین متقاضیان باید در تكميل فرم‌ها نهايت دقت را داشته باشند چراکه در صورت نادرست بودن اطلاعات، فرد از ليست متقاضيان حذف خواهد شد.

دبیر کل انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفتگو با مهر:

۲ هزار دانشجو در نخستین روز انتخابات انجمن های علمی دانشگاه علم و صنعت شرکت کردند

پنجمین دوره انتخابات انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران از روز گذشته آغاز شد. در روز نخست 2 هزار نفر از دانشجویان این دانشگاه در انتخابات شرکت کردند.

سرپرست دانشگاه علم و صنعت در گفتگو با مهر عنوان کرد :

حضور کم رنگ دانشگاه ها در فرایند تصویب و اولویت بندی طرح های عمرانی کشور / روزآمد شدن سند راهبردی توسعه دانشگاه علم و صنعت

عمده ترین فعالیت های عمرانی کشور وابسته به دولت است و بیشترین اعتبارت از سوی دولت تامین می شود اما سهم دانشگاه ها در این میان بسیار ناچیز است و دانشگاه ها در فرایند تصویب و اولویت بندی طرح ها حضور پر رنگی ندارند.

معاون آموزشی دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت در گفتگو با "مهر":

دانشگاه علم و صنعت از پذیرش دانشجوی کارشناسی ریاضی محروم است

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: با توجه به محرومیت دانشگاه علم و صنعت از پذیرش دانشجوی کار شناسی ریاضی گروه ریاضی این دانشگاه در تلاش برای پذیرش مجدد این رشته در سال آینده است.

از سوی دانشگاه صنعتی اصفهان :

شرایط پذیرش دانشجو در دوره دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام شد

دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته های شیمی ، فیزیک ، مهندسی برق ، مهندسی شیمی ، مهندسی عمران ، مهندی مکانیک ، مهندسی مواد ، آبیاری و زهکشی ، اصلاح نباتات ، خاکشناسی ، علوم دامی از میان داوطلبان واجد شرایط از طریق آزمون ورودی دانشجو می پذیرد.

رئیس دانشگاه علم و صنعت در گفتگوی اختصاصی با مهر:

دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت کمتر جایگاه خود را جامعه پیدا کرده اند

در حاشیه جشنواره خاتم رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: شرایط خاصی وجود دارد که دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران کمتر خودشان را به جامعه معرفی می کنند

دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد :

ایست قلبی عامل فوت دانشجوی دانشگاه علم و صنعت بوده است

دانشگاه علم و صنعت ایران پس از مرگ یک دانشجوی این دانشگاه در استخر شنا اعلام کرد : فوت دانشجوی دانشگاه علم و صنعت ایران به علت ایست قلبی بوده و کوتاهی از سوی مسئولان صورت نگرفته است.